Anasayfa / Emlak Haberleri / Kira yerine evinizin taksitlerini ödeyin

Kira yerine evinizin taksitlerini ödeyin

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’da 2 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı devam ediyor.

Emlak Konut güvencesiyle İntaya& EYG & İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde  taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sürüyor. Emlak Konut kampanyası ve güvencesiyle Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde aylık 2.850 TL’den başlayan taksit imkanı ev alma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Emlak Konut kampanyası ve güvencesiyle Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden taksitlerle  ev sahibi olma  fırsatı isteyenler için devam ediyor. Kiracıların en büyük hayali olan kira öder gibi ev sahibi olmak Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde taksitlerle ev sahibi olma mümkün. Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinde aylık 2.850 TL’den başlayan taksitlerle herkes kira öder gibi kendi evinin sahibi oluyor.

İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Şehir Parkından Sağlık Kente kadar devasa projelere yakın konumu ve her tarafı yeşil cıvıl cıvıl yaşam olanakları ile ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

İlginizi Çekebilir

Birevim Murat Çiftçi

Gayrimenkul alımında da inovasyon ; Birevim

  Bugünlerde Türkiye’de gayrimenkul sektörünün geleceğini tasarlamak için birbirinden inovatif yöntemler geliştiriliyor. Gelişmiş olan tüm