Anasayfa / Dekorasyon / Filli Boya’nın mobil devrimi ‘MİMAR BENİM’ ile saniyeler içinde evinizi koyayın

Filli Boya’nın mobil devrimi ‘MİMAR BENİM’ ile saniyeler içinde evinizi koyayın

 

Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması güncellendi. Yepyeni özelliklerle gelen uygulama, 2017’nin en trend renkleriyle yaşam alanlarınızı gerçeğe en yakın şekilde boyamanızı sağlıyor. Duvarlar en gözde renklerle canlı ve modern bir görünüm kazanıyor.


Sektörde bir ilk olarak hayata geçirilen ve AppStore’un favori uygulamaları arasında bulunan “Mimar Benim” ile evinizin duvarlarını hayallerinize göre renklendirmeniz mümkün. Uygulama, yüzlerce renk sunan Renxmatik kartelasındaki tüm renkleri duvarınızda görmenizi sağlıyor. Yeni yılın en trend renklerinin kolayca seçilebildiği uygulamada evinizin duvarları istediğiniz canlı ve modern görünüme kavuşuyor.

  1483101095_mimar_benim

Yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde boyanmasına olanak sağlayan “Mimar Benim”in yeni özellikleri sayesinde de duvarınızı boyamak çok kolay hale geliyor.

 

Uygulamanın “Nasıl Uygulanır” bölümünden, seçtiğiniz renklerin duvarlarınıza nasıl uygulanacağını uygulama videolarıyla izleyebilirsiniz. Yeni güncellemeyle gelen “Boya Hesabı” modülü ile ne kadar boya almanız gerektiğini hesaplayabilir, “Alışveriş Listesi” fonksiyonu ile projeniz için ihtiyaç listesi yapabilirsiniz. Üstelik, “Mimar Benim”in içinde yer alan “En Yakın Bayi” modülü sayesinde ise size en yakın Filli Boya bayilerini kolayca görüntüleyip yol tarifi alabilirsiniz.

 

Saniyeler içinde evinizi boyayabilmenize imkan tanıyan uygulamada seçtiğiniz renk kolajınızı sosyal medya hesaplarında paylaşarak arkadaşlarınıza danışabilir, onlarla birlikte seçim yapabilirsiniz.

 1483101090_mimar_benim

Ücretsiz olarak hem akıllı telefonlara hem de tabletlere indirilebilen “Mimar Benim” uygulaması hem online hem de offline olarak kullanılabiliyor.


Uygulama, ücretsiz olarak IOS için AppStore’dan https://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id5227… adresinden, Android cihazlar için GooglePlay’den https://play.google.com/store/apps/details?id=com…. adresinden indirilebiliyor.

1483101088_mimar_benim_appstore___nerisi_iphone

İlginizi Çekebilir

58b41d4718c7731cb8c8c511

Çocukların odalarında mobilyalar değil, hayaller vardır

Çocuğun doğduğu andan itibaren en çok zaman geçireceği yer evi ve hatta odasıdır. Odası, onun